Dom

Jak składać prześcieradło ?

Denerwujesz się, gdy próbujesz złożyć dopasowany arkusz? Nie jesteś sam.

Nasz zespół próbował wiele metody polecający profesjonalnych organizatorów i przez dużo deliberacji, znaleźliśmy najlepszy sposób utrzymywać twój płócienną szafę patrzeć organizujący, dopasowywali prześcieradła dołączający, jest podążać składanie technika nakreślaliśmy below.

Wszystko czego potrzebujesz to dopasowana prześcieradło i płaska powierzchnia, taka jak łóżko lub duży stół, aby opanować składanie. Unikać zmarszczki, znajdujemy że ja jest najlepszy składać twój prześcieradła jak tylko ty usuwać one od suszarki gdy są wciąż ciepli.

Krok po kroku, aby złożyć dopasowany arkusz
Przekręć górne narożniki na zewnątrz. Z krótszą długością dopasowanego arkusza równolegle do rozpiętości skrzydeł, odwróć narożniki arkusza na zewnątrz.

Trzymaj dwa rogi prześcieradła z elastyczną taśmą w kierunku do siebie. Gdy krótsza długość dopasowanego arkusza jest równoległa do rozpiętości skrzydeł, trzymaj dwa górne rogi arkusza w lewej i prawej ręce z elastyczną taśmą skierowaną do siebie.

Złóż arkusz na pół w pionie, chowając rogi. Przesuń prawą rękę do lewej i złóż rogi do siebie, aby utworzyć jedną kieszeń.

Złóż arkusz na pół w poziomie. Z oboma górnymi rogami w lewej ręce, użyj wolnej ręki, aby powiesić następny, najbliższy Ci róg nad prawą ręką. Złóż prawy róg nad lewym, aby utworzyć nową kieszeń nad prawą ręką. Elastyczna opaska powinna być skierowana w Twoją stronę. Złóż ponownie lewy róg nad prawym, aby wszystkie rogi się stykały.

Połóż dopasowane prześcieradło na łóżku i złóż. Gdy gumka jest skierowana do góry, złóż elastyczny brzeg do środka wzdłuż, tworząc symetryczny prostokąt.

Złóż do kwadratu. Złóż prześcieradło w tercje, aż do uzyskania płaskiego prostokąta.

Teraz, gdy wiesz, jak prawidłowo złożyć dopasowany arkusz, możesz zachować swoją płócienną szafę zorganizowaną. Polecamy, abyś wsuwał pasujące pokrowce na poduszki w odpowiadające im składane dopasowane prześcieradła, aby ułatwić określenie prawidłowych zestawów, kiedy przerzucasz każdy pokój w swoim domu.